POLAGANJE ZA UČENIČKE POJASEVE 18.02.2026.

Dana 18.02.2026. u dvorani „F“ dvorane „Gradski vrt“ održano je polaganje za učeničke pojaseve pred komisijom Damir Zahirović 7. Dan i Laura Zahirović 5. Dan. Ispitu je pristupilo sveukupno 15 članova kluba, od kojih je 15 uspješno položilo za viša zvanja.

Za viši bijeli (9.kup) položili su: Ema Sušac, Ina Tokić i Blaž Sušac

Za žuti (8.kup) položili su: Ivan Raštegorac, Petar Markić, Petra Cerić, Greta Androš i Franka Nikolić

Za viši žuti (7.kup) položili su: Ana Gusić, Ivan Grgić i Karlo Buzatović

Za zeleni (6.kup) položila je: Nina Ljubojević

Za viši zeleni (5.kup) položili su: Lara Mioč, Mila Krpan i Marin Krpan

Za plavi (4.kup) nije bilo kandidata

Za viši plavi (3.kup) nije bilo kandidata

Za crveni (2.kup) nije bilo kandidata

Za viši crveni (1.kup) nije bilo kandidata

 

 

Čestitamo svim članovima na novim pojasevima.