Dana 18.02.2026. u dvorani „F“ dvorane „Gradski vrt“ održano je polaganje za učeničke pojaseve pred komisijom Damir Zahirović 7. Dan i Laura Zahirović 5. Dan. Ispitu je pristupilo sveukupno 15 članova kluba, od kojih je 15 uspješno položilo za viša zvanja.
Za viši bijeli (9.kup) položili su: Ema Sušac, Ina Tokić i Blaž Sušac
Za žuti (8.kup) položili su: Ivan Raštegorac, Petar Markić, Petra Cerić, Greta Androš i Franka Nikolić
Za viši žuti (7.kup) položili su: Ana Gusić, Ivan Grgić i Karlo Buzatović
Za zeleni (6.kup) položila je: Nina Ljubojević
Za viši zeleni (5.kup) položili su: Lara Mioč, Mila Krpan i Marin Krpan
Za plavi (4.kup) nije bilo kandidata
Za viši plavi (3.kup) nije bilo kandidata
Za crveni (2.kup) nije bilo kandidata
Za viši crveni (1.kup) nije bilo kandidata
Čestitamo svim članovima na novim pojasevima.